Strona Produktu

TachoReader

Moduł ten zalecany jest szczególnie dla pojazdów dalekobieżnych. Dzięki niemu, możliwy jest zdalny odczyt danych z Tachografu, czyli np. danych karty kierowcy/ów, bądź też tych, z pamięci Tachografu. Oczywiście obydwie operacje przeprowadzane są zdalnie, z poziomu Naszej aplikacji. Po wyborze, co ma zostać odczytane, i pobrane na serwer (Czy karty kierowców, czy też pamięć tachografu), urządzenie komunikuje się za pomocą TachoReadera z Tachografem zainstalowanym w pojeździe, a następnie przekazuje informacje na serwer. Gotowy plik, można pobrać bezpośrednio z Naszej aplikacji, już w odpowiednim formacjie .DDD*, który można otworzyć za pomocą programów przeznaczonych do obróbki danych z tachografów. Format ten, jest również używany, i akceptowany przez Inspekcję Transportu Drogowego. Dzięki temu modułowi, użytkownik nie musi ściągać pojazdów na bazę, ażeby zdążyć dostarczyć niezbędne pliki do Inspekcji Transportu Drogowego.


Umożliwia zdalny odczyt pamięci Tachografu, zainstalowanego w pojeździe.

  • Zdalny odczyt danych, dotyczących kart kierowców, oraz pamięci Tachografu.
  • Pliki pobierane są w formacie .DDD, dzięki czemu można je analizować za pomocą specjalnych programów, oraz przesyłać do ITD.
  • Wygodne rozwiązanie dla pojazdów dalekobieżnych, nie trzeba już specjalnie ściągać ich na bazę, tylko po to, ażeby dokonać odczytu.

Zasilanie: Pobierane z zamontowanego już modułu Terminala GPRS/CAN Logistic II.
Podłaczenie dodatkowe: Urządzenie podłączone jest za pomocą specjalnych wiązek, do Tachografu zainstalowanego w pojeździe.
Produkcja: Polska.
UWAGA: Tachograf zainstalowany w pojeździe, musi być odblokowany w stacji obsługi Tachografów, do zdalnego odczytu tych danych.
Wspierane modele Tachografów: W celu zweryfikowania czy Państwa Tachograf/y są obsługiwane przez Nasz moduł, zachęcamy do kontaktu.